Jump to content
Gazduire Servere Jocuri | Servere Dedicate | Webhost
bq

Propuneri

Recommended Posts

Propun o noua regulă pentru cei ce campeaza pe bycastor in grote :::Să le putem da slay

Propun cand dăm no-scope să apară ceva pe chat,dovedind asta

Propun regulă pentru hartile cu turnuri,să nu avem voie nici 1 kill pe turn(adică să nu avem voie turn deloc)

30 minutes ago, sNk said:

Propun o noua regulă pentru cei ce campeaza pe bycastor in grote :::Să le putem da slay

Campul este interzis oricum

29 minutes ago, sNk said:

Propun regulă pentru hartile cu turnuri,să nu avem voie nici 1 kill pe turn(adică să nu avem voie turn deloc)

Atunci de ce mai exista turn? 1 kill in turn este ok

31 minutes ago, sNk said:

Propun cand dăm no-scope să apară ceva pe chat,dovedind asta

Bag

PS: Data viitoare nu mai face 3 reply-uri diferite. Pune toate propunerile intr-un singur reply...

• Like 1

Eu zic sa iti mai revizuiesti parerea fata de propunerea lui snk cu kill-ul in turn, sunt unii de rup turnul, si adminii nici macar nu dau slay.

Propun sa adaugati mai multe melodii la mvp.

Adaugarea unor harti noi.

Un concurs cu top10, top 3 sa primeasca vip, sau ceva.

muie dinam0

11 minutes ago, caenne said:

Eu zic sa iti mai revizuiesti parerea fata de propunerea lui snk cu kill-ul in turn, sunt unii de rup turnul, si adminii nici macar nu dau slay.

iti dai seama ca nu prea ai ce sa le faci la unii. asa cum campeaza grota pe bycastor, fac si cu turnu. parerea mea ii ca nu ai ce sa le faci xd

13 minutes ago, caenne said:

La astea sunt PRO la toate. 

• Love 1

1260541200_giphy(1).gif.5770f93e6cfaaf9644e3123741739c5a.gif

1 hour ago, caenne said:

Regula cu un kill maxim in turn ramane. Nu le pot interzice playerilor sa urce in turn din moment ce exista turnul pe harta

Astept niste propuneri de harti

Nu am apucat sa citesc toate fisierele de pe form si sper sa nu se repete aceasta propune, oricum incerc 🙂

Propun pentru cei care au acces pe server un topic nou cu toate mapele. De ce spun acest lucru? Admini care sunt pe server dau la vot aceleasi mape, ceea ce imi face impresia ca ori nu isi dau interesul sa aduca un plus, ori sunt in nestiinta de cauza.

Observatie : Sunt prea multe mape de lego jucate si de aceea serverul este plin de copii (asta daca se doreste si jucatori mai in varsta)

NOTA: Este propunerea mea pentru o difersitate mai mare a mapelor care nu prea sunt jucate, nu judec si nu acuz pe nimeni

64iYTh1.gif

De acord cu minimal, se joaca doar monument, bycastor, si japan, cel putin toti adminii dau la vote doar asta. Ar trebui sa faceti ca hartile deja jucate, sa se poata juca/da la vote dupa inca alte 3 harti.

Harti noi nu stiu exact nume, dar sunt multe care nu sunt pe server, + ca unele harti de lego sunt cam inutile, ar trebui lasata doar lego2 clasic.

muie dinam0

Ne ajuta și pe noi un administrator cu un upgrade la mape. 

Cred ca toată lumea este sătulă de mapele cu lego (din 18 mape care sunt 10 sunt cu lego)!

Doresc sa avem un server mai matur, în momentul de fata este plin de copii.

Totodata va rog sa țineți cont ca adminii nu au o paleta larga a mapelor în comanda !admin.

Aștept părerea unui administrator.

Mulțumesc.

Raspuns @Hkl AWP.MADZ.RO Nu stiu denumire de mape, tot ceea ce pot sa spun trebuie un upgrade la toate mapele de pe server sau daca inca preferati sa fiti tot pe lego hf! (Nu sunt administrator sa caut eu mape)

Edited by Mr. MiNiMaL
Hkl

64iYTh1.gif