Jump to content
Gazduire Servere Jocuri | Servere Dedicate | Webhost
Sign in to follow this  
damn i beat yo ass

Cerere Helper

Recommended Posts

1. Nume real:David Daniel

2. Nick joc:.zenitzu (l-am schimbat in ♥ painfullair ♥ )

3. Varsta:14

4. Link catre profilul de steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199075665989/

5. SteamID(il gasiti aici) :STEAM_0:1:557700130

6. Ore(le gasiti aici / screenshot cu orele din joc) :1045144111_Counter-Strike_GlobalOffensive2_22_20219_45_01AM(2).png.47dbca75742358401724f9dc75db063e.png

7. Ai citit regulamentul?:poate ca da,poate ca nu

8. Ai intrat in grupul nostru de discord? (il gasesti aici): da

9. Ai intrat in grupul nostru de steam? (il gasesti aici):da

10. Cat timp poti petrece pe server?:sa zicem 3 ore

Edited by damn i beat yo ass

Contra,mi-am schimbat parerea despre tine,esti prea copilaros nu ai fata de helper.

Chiar daca ar fi sa intri eu tot nu te vad bine.Stresezi constant playerii pe microfon(vorbesti prea mult si esti enervant) de imatur sa nu mai zic.

Sa nu mai zic ca iti schimbi numele de 5 ori pe zi ,asa o sa faci si daca intri in staff?ca banuiesc ca te plictisesti de el no ?xD

https://madz.ro/bans/awp/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:1:557700130&advType=steamid

12 comsuri intr-o singura luna(care inca nu s-a incheiat)in timpul asta trebuia sa ne dovedesti noua ca te-ai schimbat si ca nu mai esti asa , sa inveti din greseli dar vad ca nu ai invatat nimic ba chiar mai rau ,ai luat mute de 12 ori in timpul asta.Stai pe bara din partea mea

LMAO esti dezgustător, cum sa zici ca te-am facut prost, am zis esti nebun? Nu sti vorbele limbii române? Si pe pamy nu l-am calmat pentru ca nu am știut ca nu mai are admin asa ca l-am lasat in voia lui. Nu poți accepta realitatea si acum spui minciuni, sa-ti fie rușine bai, maturizeaza-te. 

Edited by DaRkNeSs
  • Like 1

😞

pai nu degeaba am microfon si toate muturile alea au  fost date ca vorbeam.......de ce nu poti sa ii dai mute lui pamy care o injurat de morti de trei ori...sa nu mai zic ca dai mute ca vorbesc cu alti..si nu ai avut nici un reason pe mutul dat astazi =))) ba sa mai zic ca esti toxic cu playeri care intreaba multe chestii.....am intrebat odata "ba dark stii ca esti pe mute nu?"" raspunusul tau a fost:" normal copile cum sa nu stiu esti prost?"

Edited by damn i beat yo ass

Respins.

Faci alta cerere peste 14 zile. Intre timp ai grija sa iti imbunatatesti comportamentul pe server.

t/c

semnatura-zz.gif.bf85fd30369be06883cb8498e72996ba.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...